Yhteystiedot

Päätoimittaja
Maija Kaukonen
paatoimittaja@say.fi

Toimitussihteeri
Laura Ylikauma
toimitussihteeri@say.fi

Toimitus

Ulla Ahlmén-Laiho
ulla.ahlmen-laiho@tyks.fi

Hannaleena Karjalainen
hannaleena.karjalainen@kuh.fi

Anna Kivistö
anna.kivisto@helsinki.fi

Riikka Lehtisalo
riikka.lehtisalo@fimnet.fi

Inari Listo
inari.listo@fimnet.fi

Sara Nisula
sara.nisula@fimnet.fi

Sinikka Rantala
sinikka.rantala@ppshp.fi

Anna Sepponen-Lavikko (koulutusilmoitukset)
anna.sepponen-lavikko@pshp.fi

Heidi Vanhala
heidi.vanhala@fimnet.fi

Karoliina Wares
karoliina.wares@hus.fi

 

Verkkotoimittaja
Ville Koskela
ville.koskela@say.fi

Mainokset
Pekka Jakkula
pekka.jakkula@me.com

Osoiterekisterin hoitaja
Osoitteenmuutokset
toimisto@say.fi


Ilmoita kotiosoitteen lisäksi myös työpaikkatietosi ja sähköpostiosoitteesi. 
Tätä kautta menevät tiedot myös SSAI:n ja Acta Anaesthesiologica Scandinavican postitukseen.